Kontor Göteborg

Hitta hit

Prokab Ekonomikonsulter AB
Box 320
421 23 Västra Frölunda

Besöksadress:
Olof Asklunds Gata 6-10
421 30 Västra Frölunda

Ring oss

Tel: 031-63 94 50
Fax: 031-21 21 49

Vi som jobbar här

Göran Peterson

Partner, Kontorschef, Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 031-63 94 56
Mob: 070-639 45 66

 goran.peterson@prokabekonomi.se

Kjell Attesten

Partner, Stf kontorschef, Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 031-63 94 66
Mob: 070-555 94 60

kjell.attesten@prokabekonomi.se

Daniel Arkdal-Ranebro

Partner, Auktoriserad redovisningskonsult

Tel: 031-63 94 69
Mob: 0705-49 21 04

daniel.ranebro@prokabekonomi.se

Charlotte Andersson

Redovisning

Tel: 031-63 94 59

charlotte.andersson@prokabekonomi.se

Carina Attesten

Redovisning

Tel: 031-63 94 65

carina.attesten@prokabekonomi.se

Linda Attesten

Redovisning

Tel: 031-63 94 58

linda.attesten@prokabekonomi.se

Monica Blanke

Löneservice

Tel: 031-63 94 55

monica.blanke@prokabekonomi.se

Maria Bäckman

Redovisning

Tel: 031-63 94 53

maria.backman@prokabekonomi.se

Marie Fransson

Redovisning

Tel: 031-63 94 64
Mob: 0703-73 94 64

marie.fransson@prokabekonomi.se

Helena Jakobsson

Redovisning

Tel: 031-63 94 54

helena.jakobsson@prokabekonomi.se

Svjetlana Karlsson

Auktoriserad , Lönekonsult

Tel: 031-63 94 62

svjetlana.karlsson@prokabekonomi.se

Petra Klack

Redovisning

Tel: 031-63 94 57

petra.klack@prokabekonomi.se.

Mariette Larsson

Redovisning

Tel: 031-63 94 52

mariette.larsson@prokabekonomi.se

Galya Marinova

Redovisning

Tel: 031-63 94 51

galya.marinova@prokabekonomi.se

Melissa Milefors

Löneservice

Tel: 031- 63 94 68

melissa.milefors@prokabekonomi.se

Catarina Olofsson

Löneservice

Tel: 031-63 94 67
Mob: 0706-33 94 67

catarina.olofsson@prokabekonomi.se